Podněty

Podněty

Tato stránka slouží pro evidenci podnětů a dotazů a postupu jejich řešení.

Inspirovali jsme se nápadem Ing. Arnošta Bednáře z občanského sdružení www.podnety.cz, jehož projektu je tato stránka jednoduchou nápodobou.

Jedná se o pokusný běh. Cílem této fáze je vyzkoušet si práci s tímto nástrojem a průběžně zapracovat požadavky z reálného provozu.

Výsledek řešení obsahuje stanovisko řešitele a nejedná se o oficiální stanovisko obce. Tzn. zadání dotazu / podnětu vůbec nijak nenahrazuje standardní podání dle správního řádu. Ale může oficiální stanovisko obce citovat.

Jedná se jen o testování jiného komunikačního prostředku, než je standardní e-mail. Výhodou je přehledná evidence případů a stavu jejich řešení. Co zajímá jednoho občana, může zajímat i více občanů (viz funkce sledování, viz dále).

 

Podněty a dotazy Průhonic

Formulář pro zadávání podnětů a dotazů. (Můžete si zadat testovací dotaz, jen do názvu napište test – a po čase bude záznam smazán).

Přehled stávajících dotazů / podnětů a stav jejich řešení. Pro vyhledávání můžete použít filtry na prvním řádku. Zaujal Vás některý podnět? Pošlete mi jeho identifikaci a mail, zařadím vás mezi sledovatele a můžete být informováni při změně.

Pravidla služby. (Bude průběžně doplněno)

 

Budeme rádi za případné připomínky k provozu!

V kategorii

Tento příspěvek zaslal/a Vitezslav Praks on 11.10.2015

Diskuze ke článku

Jméno(povinné)

E-mail(povinné)

Web

Komentáře